Lars Lerin

Lars Lerin
Lars Lerin
Lars Lerin
Lars Lerin
Lars Lerin
Lars Lerin

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

LARS LERIN (född 1954): Fiskmåsar, signerad Lars Lerin 1996, numrerad 28/90, träsnitt, 27x17 cm.

PROVINIENS: Tidigare ägare Jonny Lerin, Munkfors.

726440

2020-01-23