Soppslevar silver 2 st

Soppslevar silver 2 st
Soppslevar silver 2 st
Soppslevar silver 2 st
Soppslevar silver 2 st
Soppslevar silver 2 st
Soppslevar silver 2 st
Soppslevar silver 2 st
Soppslevar silver 2 st

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SOPPSLEVAR, 2 st, silver, 1836, stämplad G.F. samt otydligt stämplad, delvis svarvat skaft, längd ca 40-41 cm

Bruks- och åldersrelaterad slitage

726441

2020-01-29