Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SOPPSLEVAR, 2 st, silver, 1836, stämplad G.F. samt otydligt stämplad, delvis svarvat skaft, längd ca 40-41 cm
Bruks- och åldersrelaterad slitage
726441
2020-01-29
Gör en kostnadsfri värdering här