Figur Indien

Figur Indien
Figur Indien
Figur Indien
Figur Indien
Figur Indien
Figur Indien
Figur Indien
Figur Indien
Figur Indien
Figur Indien
Figur Indien
Figur Indien

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FIGUR, brons, Indien, 18/1900-tal, höjd ca 16,5 cm

Slitage, beläggning

726444

2020-01-23