Hans Agne bordsslampa

Hans Agne bordsslampa
Hans Agne bordsslampa
Hans Agne bordsslampa
Hans Agne bordsslampa
Hans Agne bordsslampa
Hans Agne bordsslampa
Hans Agne bordsslampa
Hans Agne bordsslampa

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HANS AGNE JAKOBSSON, bordslampa, Markaryd 1950-tal, fot och skärm i vit plåt, snurrbar arm i teak, etikettmärkt HANS AGNE JAKOBSSON MARKARYD MADE IN SWEDEN, höjd ca 60 cm

Plåt med fläckar och slitage

726445

2020-01-23