Hans Agne bordsslampa
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
HANS AGNE JAKOBSSON, bordslampa, Markaryd 1950-tal, fot och skärm i vit plåt, snurrbar arm i teak, etikettmärkt HANS AGNE JAKOBSSON MARKARYD MADE IN SWEDEN, höjd ca 60 cm
Plåt med fläckar och slitage
726445
2020-01-23