Väggrelief Kina

Väggrelief Kina
Väggrelief Kina
Väggrelief Kina
Väggrelief Kina

Klubbat för:

350 SEK

1 500 SEK

VÄGGRELIEF, trä, Kina, 1900-talets början, skuren dekor, bemålad och förgylld, ca 42x41 cm

Slitage

726446

2020-01-23