Takkrona

Takkrona
Takkrona
Takkrona
Takkrona
Takkrona
Takkrona
Takkrona
Takkrona

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TAKKRONA, metall, 1800-talets senar del, 6 armar, dekor med vinblad och blommor, diamter ca 55 cm, höjd ca 72 cm

Bruksslitage

726474

2020-01-23