Golvlampor 1 par Anders Pehrson

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ANDERS PEHRSON, 1 par, "Tuben", golvlampor, Ateljé Lyktan Åhus, 1960/70-tal, vit plast, höjd ca 120 cm

Slitage, plast något gulnad, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen

726475

2020-01-25