Enrique Campuzano

Enrique Campuzano
Enrique Campuzano
Enrique Campuzano
Enrique Campuzano

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ENRIQUE CAMPUZANO (född 1948): stilleben, akryl på duk, signerad och daterad -90, 131 x 100 cm.

726480

2020-02-07