Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BITOSSI, 1 par botdslampor, ca 1970-tal, etikettmärkta "Made in Italy", höjd 41 cm inkl sockel
Krackelyr, ej funktionstestade
726483
2020-02-09
Gör en kostnadsfri värdering här