Bitossi

Bitossi
Bitossi
Bitossi
Bitossi
Bitossi
Bitossi

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BITOSSI, 1 par botdslampor, ca 1970-tal, etikettmärkta "Made in Italy", höjd 41 cm inkl sockel

Krackelyr, ej funktionstestade

726483

2020-02-09