Silverföremål

Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATSKEDAR, BÄGARE, FAT, SERVERINGAR, RESETUI 4 dlr, 18/1900-tal, vikt exkl kniv ca 662 g

Slitage, gravyr

726489

2020-01-25