Bitossi för Bergboms
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BITOSSI, för Bergboms, 1 par bordslampor, 1960-tal, stengods, målade, förgylld dekor, diameter 12,5, höjd 42 cm inkl sockel
Mindre skador på skärmfästen, syns ej vid montering av skärmar), ej funktionstestade
726495
2020-02-09