Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KONSOLER, 1800-talets slut, platta i trä, dekor i pastellage, matt och blankförgyllda, höjd ca 20 cm,
Sprickor och slitage
726497
2020-01-29
Gör en kostnadsfri värdering här