Konsoler

Konsoler
Konsoler
Konsoler
Konsoler
Konsoler
Konsoler
Konsoler
Konsoler
Konsoler
Konsoler
Konsoler
Konsoler

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KONSOLER, 1800-talets slut, platta i trä, dekor i pastellage, matt och blankförgyllda, höjd ca 20 cm,

Sprickor och slitage

726497

2020-01-29