Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BO E LUNDQVIST, komposition, blandteknik, signerad, 60 x 50 cm.
Inga synliga skador, ej examinerad ur ram.
726502
2020-02-07
Gör en kostnadsfri värdering här