Bo E Lundqvist

Bo E Lundqvist
Bo E Lundqvist

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BO E LUNDQVIST, komposition, blandteknik, signerad, 60 x 50 cm.

Inga synliga skador, ej examinerad ur ram.

726502

2020-02-07