Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ELIDUS, golvlampor, 2 st., vägglampa, 1980-tal, gulfolierad metall, ledbar hals, höjd ca 118 cm
vägglampans längd från vägg 38 cm
Slitage
726505
2020-01-24
Gör en kostnadsfri värdering här