Elidus golvlampor

Elidus golvlampor
Elidus golvlampor
Elidus golvlampor
Elidus golvlampor
Elidus golvlampor
Elidus golvlampor
Elidus golvlampor
Elidus golvlampor
Elidus golvlampor
Elidus golvlampor

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ELIDUS, golvlampor, 2 st., vägglampa, 1980-tal, gulfolierad metall, ledbar hals, höjd ca 118 cm
vägglampans längd från vägg 38 cm

Slitage

726505

2020-01-24