Qvist & Co golvlampa

Qvist & Co golvlampa
Qvist & Co golvlampa
Qvist & Co golvlampa
Qvist & Co golvlampa
Qvist & Co golvlampa
Qvist & Co golvlampa
Qvist & Co golvlampa
Qvist & Co golvlampa

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

QVIST & Co, golvlampa, Fellingsbro, 1900-talets andra hälft, mässing med 5 ljusarmar och rund skiva av marmor, etikettmärkt, höjd ca 195 cm

Repor, glapp mellan armfäste och stamm

726515

2020-01-24