Vattenhämtare

Vattenhämtare
Vattenhämtare
Vattenhämtare
Vattenhämtare
Vattenhämtare
Vattenhämtare

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

800 SEK

VATTENHÄMTARE, koppar, med filter, omkring sekelskiftet 1900, höjd 47 cm.

Bruksslitage, repor.

726517

2020-02-07