Satsbord 3 delar

Satsbord 3 delar
Satsbord 3 delar
Satsbord 3 delar
Satsbord 3 delar
Satsbord 3 delar
Satsbord 3 delar
Satsbord 3 delar
Satsbord 3 delar

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SVANTE SKOGH, satsbord, 3 delar, Seffle Möbelfabrik, 1960-tal, fanerad med ek, brännmärkt, höjd ca 48, 60,5x40,5 cm

726520

2020-01-24