Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
STRÅLKASTARE, sk "Floodlight" svartlackerad metall, glas, Tilley, Hendon, England, 1900-talets första hälft, bredd 36 cm, höjd 66 cm.
Slitage, färgbortfall, nagg på glas.
726523
2020-02-07
Gör en kostnadsfri värdering här