Floodlight

Floodlight
Floodlight
Floodlight
Floodlight
Floodlight
Floodlight

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

STRÅLKASTARE, sk "Floodlight" svartlackerad metall, glas, Tilley, Hendon, England, 1900-talets första hälft, bredd 36 cm, höjd 66 cm.

Slitage, färgbortfall, nagg på glas.

726523

2020-02-07