Maurice Blanchard

Maurice Blanchard
Maurice Blanchard

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MAURICE BLANCHARD (1903-1969): "La Tourelle, Paris", signerad, daterad -53, dagmått 23,5x32,5 cm

Inga synliga skador, ej examinerad ur ram

726531

2020-02-09