Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
MAURICE BLANCHARD (1903-1969): "La Tourelle, Paris", signerad, daterad -53, dagmått 23,5x32,5 cm
Inga synliga skador, ej examinerad ur ram
726531
2020-02-09
Gör en kostnadsfri värdering här