Sven X:et Erikson litografi

Sven X:et Erikson litografi
Sven X:et Erikson litografi
Sven X:et Erikson litografi
Sven X:et Erikson litografi

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SVEN X:ET ERIXSON (1899-1970): Flottning, signerad samt provtryck, 55x42 cm

Gulnat blad

726544

2020-01-26