Beck & Jung askfat

Beck & Jung askfat
Beck & Jung askfat
Beck & Jung askfat
Beck & Jung askfat
Beck & Jung askfat
Beck & Jung askfat
Beck & Jung askfat
Beck & Jung askfat
Beck & Jung askfat
Beck & Jung askfat
Beck & Jung askfat
Beck & Jung askfat

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BECK & JUNG, Holger Bäckström och Bo Ljungberg, askfat, Ultima 30, aluminium, 1970-tal, etikettmärkt, 30 x 30 cm

Bruksslitage, viss anlöpning

726546

2020-01-23