Sven Robert Lundqvist litografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SVEN ROBERT LUNDQVIST (född 1940): Dunge, signerad samt numrerad 4/7, ca 50x66 cm

Saknar glas

726553

2020-01-26