Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
HENRIK ALLERT, lamm, skulptur, stengods, signerad, längd 28 cm.
Sedvanligt ytslitage.
726567
2020-02-03
Gör en kostnadsfri värdering här