Henrik Allert

Henrik Allert
Henrik Allert
Henrik Allert
Henrik Allert
Henrik Allert
Henrik Allert

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HENRIK ALLERT, lamm, skulptur, stengods, signerad, längd 28 cm.

Sedvanligt ytslitage.

726567

2020-02-03