Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ULF WAHLBERG (född 1938-2014): (2) Skrotbilar, signerad, daterad -81, samt numrerade 87/200, färglitografier, 36x26 respektive 42x50 cm
Mindre fläckar
726591
2020-01-23
Gör en kostnadsfri värdering här