Ulf Wahlberg litografier

Ulf Wahlberg  litografier
Ulf Wahlberg  litografier
Ulf Wahlberg  litografier
Ulf Wahlberg  litografier
Ulf Wahlberg  litografier
Ulf Wahlberg  litografier
Ulf Wahlberg  litografier
Ulf Wahlberg  litografier
Ulf Wahlberg  litografier
Ulf Wahlberg  litografier

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ULF WAHLBERG (född 1938-2014): (2) Skrotbilar, signerad, daterad -81, samt numrerade 87/200, färglitografier, 36x26 respektive 42x50 cm

Mindre fläckar

726591

2020-01-23