Vjeteslav Kliuchnikov oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VJETESLAV KLIUCHNIKOV (Ryssland, född 1956): Jakthundar, signerad Kliuchnikov, a tergo daterad 2011, olja på duk, ca 40x55, oramad

726606

2020-01-24