Emil Heilborn, Gustaf Adolfs Torg

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

EMIL HEILBORN (1900-2003): Gustaf Adolfs Torg, gelatinsilverfotografi 1930-tal, egenhändigt signerad Emil Heilborn i vitt, med fotografens originalmontering på linnepressat bakgrundspapper, vintage, bildmått 30x23 cm.

Oramad

726612

2020-02-01