Emil Heilborn, Gustaf Adolfs Torg
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
EMIL HEILBORN (1900-2003): Gustaf Adolfs Torg, gelatinsilverfotografi 1930-tal, egenhändigt signerad Emil Heilborn i vitt, med fotografens originalmontering på linnepressat bakgrundspapper, vintage, bildmått 30x23 cm.
Oramad
726612
2020-02-01