Klubbat för:
700 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
PAUL RENÉ GAUGUIN (1911-76): De leende fiskene, signerad och daterad 1968, 76/360, färglitografi, bladmått ca 60x79 cm
Zustandsbeschreibung
Delvis något gulnad samt med smärre fläckar
726635
2020-01-24
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner