Paul René Gaugin

Paul René Gaugin
Paul René Gaugin
Paul René Gaugin
Paul René Gaugin

Klubbat för:

700 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

PAUL RENÉ GAUGUIN (1911-76): De leende fiskene, signerad och daterad 1968, 76/360, färglitografi, bladmått ca 60x79 cm

Zustandsbeschreibung

Delvis något gulnad samt med smärre fläckar

726635

2020-01-24