Marstrand

Marstrand
Marstrand
Marstrand
Marstrand

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Marstrand, olja på duk, signerad M Amundsen och daterad 02, 75 x 95 cm.

726636

2020-02-03