Björn Wessman oljemålning

Björn Wessman oljemålning
Björn Wessman oljemålning
Björn Wessman oljemålning
Björn Wessman oljemålning

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BJÖRN WESSMAN (född 1949): Komposition, monogramsignerad och daterad BW -86, olja på pannå, ca 15x11,5 cm

726637

2020-01-23