Björn Wessman oljemålning
Valmis
2020-01-23
726638
| Korkein tarjous | 4 000 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
BJÖRN WESSMAN (född 1949): Komposition, monogramsignerad och daterad BW -86, olja på pannå, ca 15x11,5 cm