Julio Zapata

Julio Zapata
Julio Zapata

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JULIO ZAPATA (Född 1932), porträtt, blandteknik, signerad och daterad -76,103 x 75 cm.

Ej examinerad ur ram, inga synliga skador.

726641

2020-02-03