Light up the dark! Fagerhult taklampa

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FAGERHULT, taklampa, lackerad metall, lameller, 1900-talets andra hälft, höjd ca 35, diameter 60 cm

Bruksslitage, ej funktionstestad

726689

2020-01-31