Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
800 SEK
REIJMYRE GLASBRUK, 20 dlr, selterglas, svart glasmassa, signerade M.H, samtliga etikettmärkta, höjd ca 9, diameter ca 8,5 cm
Större delen framstår som oanvända, smärre repor kan förekomma
726740
2020-01-30
Gör en kostnadsfri värdering här