Reijmyre Glasbruk selterglas svart glasmassa
Klubbat för:
600 SEK
Arviointi
800 SEK
Kuvaus
REIJMYRE GLASBRUK, 20 dlr, selterglas, svart glasmassa, signerade M.H, samtliga etikettmärkta, höjd ca 9, diameter ca 8,5 cm
Kuntoraportti
Större delen framstår som oanvända, smärre repor kan förekomma
726742
Päivämäärä:
2020-01-30