Reijmyre Glasbruk selterglas svart glasmassa
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
REIJMYRE GLASBRUK, 30 dlr, selterglas, svart glasmassa, signerade M.H, samtliga etikettmärkta, höjd ca 9, diameter ca 8,5 cm
Större delen framstår som oanvända, smärre repor kan förekomma
726748
2020-01-30