Ampel
Closed
2020-01-25
726760
| Sold for | 1 600 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
AMPEL, omkring 1900, rosa glasmassa med målad dekor, för 6 st ljus, höjd 80, diameter 40 cm
Skador och lagningar