Ampel

Ampel
Ampel
Ampel
Ampel
Ampel
Ampel
Ampel
Ampel

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

AMPEL, omkring 1900, rosa glasmassa med målad dekor, för 6 st ljus, höjd 80, diameter 40 cm

Skador och lagningar

726760

2020-01-25