Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MEISSEN, figuringrupp, Tyskland, omkring år 1900, märkt undertill D 19, 110, höjd 25 cm
Skador, slitage, lagningar
726762
2020-01-25
Gör en kostnadsfri värdering här