Fotogenlampa

Fotogenlampa
Fotogenlampa
Fotogenlampa
Fotogenlampa
Fotogenlampa
Fotogenlampa

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FOTOGENLAMPA för bord, tidigt 1900-tal, mässing och glas, kupa i mjölkvitt glas, höjd ca 60 cm

Funktionen garanterasej, bruks och åldersrelaterat slitage

726815

2020-01-27