Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
CARL MALMSTEN, ett par, "Ambassadör", karmstolar, brännmärkt Carl Malmsten Åfors Möbelfabiks AB, fanerade i lövträd, stoppade sitsar, mörkröd klädsel, sitthöjd ca 45 cm
Bruksslitage
726822
2020-01-26
Gör en kostnadsfri värdering här