Carl Malmsten ett par stolar Ambassadör

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CARL MALMSTEN, ett par, "Ambassadör", karmstolar, brännmärkt Carl Malmsten Åfors Möbelfabiks AB, fanerade i lövträd, stoppade sitsar, mörkröd klädsel, sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage

726822

2020-01-26