Bokhylla Troeds

Bokhylla Troeds
Bokhylla Troeds
Bokhylla Troeds
Bokhylla Troeds
Bokhylla Troeds
Bokhylla Troeds
Bokhylla Troeds
Bokhylla Troeds
Bokhylla Troeds
Bokhylla Troeds

Klubbat för:

2 000 SEK

3 000 SEK

BOKHYLLA, Troeds, 1950/60-tal, 3 lådor, 8 flyttbara hyllplan, teak, höjd ca 198 samt 98x40 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

726824

2020-01-27