Bertil Öhlund

Bertil Öhlund
Bertil Öhlund
Bertil Öhlund
Bertil Öhlund

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BERTIL ÖHLUND (1923-2003): (25 st) Studier, signerade Bertil Öhlund, akvareller och blyertsteckningar, varierande mått

Oramade

726836

2020-01-26