Bägare silver

Bägare silver
Bägare silver
Bägare silver
Bägare silver
Bägare silver
Bägare silver
Bägare silver
Bägare silver
Bägare silver
Bägare silver

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BÄGARE, silver, stämplad AHS Anders Hjulström (1784-1816 (1827), 1809, svisselerad dekor, invändigt förgylld, vikt ca 65,5 g, höjd ca 10 cm

Enstaka bucklor

726871

2020-01-24