Richard Mortensen serigrafi

Richard Mortensen serigrafi
Richard Mortensen serigrafi
Richard Mortensen serigrafi
Richard Mortensen serigrafi

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RICHARD MORTENSEN (Danmark, 1910-1993): Komposition, signerad och daterad Mortensen -60, 43/100, färgserigrafi, bildmått ca 61x50 cm

726873

2020-01-24