Soffbord av Alvar Aalto

Soffbord av Alvar Aalto
Soffbord av Alvar Aalto
Soffbord av Alvar Aalto
Soffbord av Alvar Aalto
Soffbord av Alvar Aalto
Soffbord av Alvar Aalto
Soffbord av Alvar Aalto
Soffbord av Alvar Aalto

Klubbat för:

300 EUR

Utropspris

400 EUR

ALVAR AALTO, SOFFBORD, 1900-talets slut, Artek, bordsskivan i askfaner, L-benen i lackad björk, höjd 49,5 75x121,5 cm

Lätt slitage

726881

2020-04-19