Klubbat för:
300 EUR
Utropspris
400 EUR
ALVAR AALTO, SOFFBORD, 1900-talets slut, Artek, bordsskivan i askfaner, L-benen i lackad björk, höjd 49,5 75x121,5 cm
Lätt slitage
726881
2020-04-19
Gör en kostnadsfri värdering här