Biografstolar

Biografstolar
Biografstolar
Biografstolar
Biografstolar
Biografstolar
Biografstolar
Biografstolar
Biografstolar

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BIOGRAFSTOLAR, 4 st, sammanlänkade, 1920/30-tal, svartmålad björk, uppfällbar sits, sitthöjd 45 cm, längd 205 cm

Slitage, ytskador

726883

2020-01-24