Klubbat för:
3 700 EUR
Utropspris
2 500 EUR
PAAVO TYNELL, TAKLAMPA, Taito, 1900-talets mitt, polerad mässing, perforerad skärm samt med hissmekanism, särmens höjd 22 cm, diameter 19 cm.
Slitage
726888
2020-04-19
Gör en kostnadsfri värdering här