Bernard Buffet färglitografi

Bernard Buffet färglitografi
Bernard Buffet färglitografi
Bernard Buffet färglitografi
Bernard Buffet färglitografi

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BERNARD BUFFET (Frankrike, 1928-1999): Stilleben, blyertssignerad, färglitografi, EA, bildmått ca 63x46 cm

726901

2020-01-24